Ana sayfa

Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Sertifikalar
İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Alisa

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Greg Henk

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Xiamen Jingtuo Chemical Co. Ltd., PVC reçine ve plastikleştiricinin tanınmış bir ticaret şirketidir. Çin'de birçok büyük üretici ile çalışıyoruz. PVC reçinesi için Tianhu, Doğu Ümiti, Zhongtai, Tianye, Junzheng, Yanhu vb. Markaları üzerinde çalışıyoruz. . Müşterilerimizi ortağımızın fabrikasını ziyaret etmekten memnuniyet duyarız.

  İşimiz her geçen yıl büyüyor, şu ana kadar toplam gelirimiz 500 milyona ulaştı. Şimdiye kadar Vietnam, Endonezya, Kore, Tayland, Filipinler, Tanzanya, Gana, Hindistan, Kamboçya ve benzeri birçok ülkeye ihracat yaptık. İşimizi tüm dünyaya yaymayı ve ürün hattımızı genişletmeyi hedefliyoruz.

 • OEM / ODM
  Şirket, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında geniş bir tecrübe birikimine sahiptir. Mükemmel ürün ve mükemmel hizmet ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 • Ar-Ge
  Güçlü Ar-Ge ekibimiz ve verimli çalıştayımız var. İyi hizmetimizle müşterilerimizin araştırma verimliliğini artırmasına ve ürün maliyetlerini düşürmesine yardımcı olacağımıza inanıyoruz.

İletişim bilgileri
Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. zach zhang

Tel: +86-15306929506

Faks: 86-592-6154821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)