Ana sayfa

Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd.

Çin Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Sertifikalar
İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Alisa

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Greg Henk

Ben sohbet şimdi

Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd. Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd.
Xinglinwan iş operasyon merkezi Genel Müdürlük Ofisi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Jingtuo
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 1500000-5000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 70% - 80%

Xiamen Jingtuo Chemical Co, Ltd en kaliteli PVC plastikleştirici ve PVC reçine podwer çeşitli üretici ve tedarikçi. İnce kimyasallar, plastikleştirici endüstrisi ve endüstri yatırımı, ticareti ve dağıtımı gibi ilgili hizmetlerle uğraşan en güzel şehirlerden biri olan Xiamen'de bulunur. Jingtuo'nun müşterileri 20'den fazla ülke ve bölgede dağıtım yapıyor.

Tyban Şirketi ağırlıklı olarak JING TUO CHEMICAL CO., LTD, Cnchain Kimya Fabrikası ve Quanzhou Tikun Sentetik Malzeme Fabrikası dahil olmak üzere kendi bağlı fabrikalarımızın işlerini yürütmektedir. Üretim, satış ve müşteri hizmetleri ile satış sonrası hizmetleri birleştirerek pazarlamamızı gerçekleştiriyoruz. Tyban, ticari pratiği ve sosyal değeri bütünleştirir. Sürdürülebilir kalkınmanın sürdürülmesi, çevreye duyarlı ve çevreye duyarlı bir toplum kurmaya adamak.

İletişim bilgileri
Xiamen Jingtuo Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. zach zhang

Tel: +86-15306929506

Faks: 86-592-6154821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)